menu Veiling

Beste wijnvrienden, collegae,
Na 10 prachtige jaren zijn wij toe aan een nieuwe uitdaging. Daarom zullen wij per 1 juli Veiling Sylvies verlaten en overdragen aan Aart Schutten.

Wij hebben Aart in de wijnwereld leren kennen als een gepassioneerde kenner en zijn erg trots Aart als nieuwe zaakvoerder te presenteren. Veiling Sylvies krijgt hiermee een nieuwe dynamische eigenaar die het veilinghuis naar een hoger en beter niveau zal tillen.

Met heel veel plezier kijken wij terug op de 10 fantastische jaren die we met u hebben mogen samenwerken. Graag willen wij iedereen bedanken voor het in ons gestelde vertrouwen.

Als ambassadeurs zullen wij voor Sylvies beschikbaar blijven in de toekomst.

Joris en Jojanneke Scott

23
juni

Veilingkalender

  • 23 juni 2017
  • 01 september 2017
  • 20 oktober 2017
  • 08 december 2017

Online bieden

Breng een bod uit op een van onze kwaliteitswijnen

Nu bieden
Nu bieden

Verkoop uw wijnen

U heeft interessante wijnen die u via onze veiling te koop wenst aan te bieden?

Wij taxeren gratis uw wijnen.

Verkopen
Verkopen

Sylvie’s wijnveilingen

Veiling Sylvie’s, hét wijnveilinghuis in de BeNeLux voor de aankoop en verkoop van wijnen.

U kunt bij ons terecht voor een eerlijke taxatie en een goede (ver)koop volgens dit eeuwenoude marktprincipe!

Al 30 jaar is Veiling Sylvies gespecialiseerd in het veilen van wijnen. Drijvende kracht sinds 2007 is zaakvoerder en veilingmeester Joris Scott.

Lees meer over Veiling Sylvie's